Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Lojistik sektöründe en kaliteli hizmeti en uygun maliyetle sunma amacıyla kuruldu.
Lojistik sektöründe kazandığımız 15 yıllık tecrübe ile müşterilerimize inovatif çözümler sunan dinamik bir ekibiz. Spicateam, lojistik sektöründe en kaliteli hizmeti en uygun maliyetle sunma amacıyla kuruldu. Dünyanın hemen her ülkesi ile Türkiye arasında uluslararası kara, hava ve denizyolu taşımacılığı, fuar nakliye ve lojistik hizmetleri, gabari dışı yüklemeler için proje taşımacılığı ve gümrükleme hizmetleri sunmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda özel çözümler sunarken yaptığımız işin temeline insan ilişkilerini koyduk. Sürekli değişen dünya’da işimizi en iyi şekilde yapabilmemiz için gerekli olan kaynağa, teknik bilgiye ve inanca sahibiz.

Çözüm Ortağınız
  • Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler üretiyoruz Lojistik sektöründe kazandığımız tecrübe ile müşterilerimize inovatif çözümler sunan dinamik bir ekibiz.
  • SPICATEAM % 100 Hesaplı Gönderim
  • Hesaplı Maliyet
  • Gönderileriniz için en uygun taşıma şeklini biz seçelim, nakliye hizmetlerinden tassarruf edin.

Fuar , sergi , kongre, konser ve çeşitli özel etkinliklerin tüm lojistik ihtiyaçlarını tek elden sunarken müşterilerimizin üzerinden fuar lojistiğinin karmaşık süreçlerine ait yükü almak ve A’dan Z’ye tüm koordinasyonu sağlayarak asıl işlerine odaklanmasını sağlıyoruz. Hizmet sunduğumuz uluslararası fuarlarda organizatör firmaların resmi yurtdışı acenteleri ile direkt çalışıyor olmamız, diğer taşıma firmalarından çok daha güvenilir ve ekonomik bir lojistik hizmeti sunabilmemize olanak sağlıyor. %100 Müşteri memnuniyeti hedefi ile çıktığımız bu yolda birçok ulusal ve uluslararası fuar ve etkinliğinin tercih edilen lojistik firması olarak önerilmekteyiz.

Merak Ettikleriniz
SPICATEAM sigorta

Güvenilir Hizmet Gönderileriniz bizim için çok kıymetli. Sunacağımız avantajlı fiyatlarla sigorta işlemleri kapsamında yüklerinizi teminat altına alabiliriz.

SPICATEAM sigorta Hızlı Süreç

Acil gönderileriniz için kapıdan kapıya hızlı ve güvenilir taşımacılık hizmetlerimizle zamandan kazanın.

Değerlerimiz

Etik ve ahlaki değerler insanın yaşadığı her alanında olduğu gibi, firmaların yaşamlarında da önemli yer tutar.

Spicateam temel değerlere sadık kalarak yoluna devam etmektedir.
Toplumsal çıkarları gözeten, Şeffaf, Adil ve dürüst , İnsan odaklı, Profesyonel, İnovatif, yedeklerini geliştirmektir.

Misyonumuz

Yerli ve yabancı ticari ilişkileri olan firmalara A’dan Z’ye lojistik hizmetleri sunan, stratejik, devamlı tercih edilen ve güvenilir bir çözüm ortağı olmak.

Vizyonumuz

Küresel çaplı geniş iletişim ağını sektör tecrübesiyle birleştirmeyi hedefleyen ve yenilikçi fikirleri ile birlikte müşterilerine ve tüm
paydaşlarına katkı sağlayan uluslararası düzeyde bilinen lojistik kuruluşu olmak.

Sosyal Medya Hesaplarımız