Havayolu Taşımacılığı

Dünyanın her noktasına uçuyoruz 

Havayolu taşımacılığı genellikle değeri yüksek ve hacmi düşük gönderiler söz konusu olduğunda kullanılır. Ayrıca hızlı nakliye, güvenilir hizmet, geniş acente ağı ve daha az hasar riski gibi nedenlerle havayolu taşımacılığına duyulan ilgi bir hayli fazla. 

SPICATEAM firması olarak müşterilerimizin en hızlı ulaşım aracı olan ve uzun mesafeler için kullanışlı olan havayolu taşımacılığı hizmetini avantajlı fiyatlara almalarını sağlıyoruz. Dünyanın her yerinde anlaşmalı havalimanlarımız sayesinde ihtiyaçlarınıza pratik çözümler üretmeye devam ediyoruz.  

Havayolu Taşımacılığı Nedir?

20. yüzyılın dünyaya adeta bir armağanı olan havayolu ulaşım şeklinin gelişmesiyle birlikte havayolu taşımacılığı büyük bir ivme kazanmış ve dünyanın hemen hemen her ülkesine taşımacılık yapılabilmesi mümkün hale gelmiştir. 

Teknoloji havayolunun karlı ve tamamen güvenli olmasını sağlayan kayda değer gelişmelere sahiptir. İthalat ve ihracat için gerekli hizmetleri, varış yeri, varacağı havalimanı gibi önemli bilgiler hakkında sizlere bilgi paylaşımında bulunuyoruz. Lojistik hizmetleri içerisinde en yaygın taşıma türlerinden biri olan havayolu taşımacılığı hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Havayolu taşımacılığı konusunda geniş araç filosu ile SPICATEAM firması olarak dünyanın her yerinden tedarik zinciri ve acente ağımız ile değerli eşyalarınızı güvenli bir şekilde kapıdan kapıya ulaşmasını sağlıyoruz. Son derece hızlı ve güvenli havayolu taşımacılığı hizmetleri için iletişim numaralarımızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.

  • Havayolu Taşımacılığı Avantajları

Ulaştırma dünya ülkelerinin ekonomisinde hayati öneme sahiptir. Tüm dünyanın büyümesinde rol oynar. İster karayolu taşımacılığı, ister denizyolu taşımacılığı veya havayolu taşımacılığı olsun, tüm taşımacılık hizmetleri ürünlerin ve malların daha hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmasına yardımcı olmayı amaçlar. Havayolu taşımacılığı insan ve eşyaları taşımak için en hızlı ulaşım aracıdır. 

Havayolu taşımacılığının temel amacı insanları uzak mesafelere daha hızlı ulaştırmak değil aynı zamanda ulusların büyümesine yardımcı olan ticareti geliştirmeye de yardımcı olur. Küresel ticaretin esas olduğu ve ekonomik büyümeyi teşvik eden havayolu taşımacılığı hizmetlerini kesintisiz olarak alabileceğiniz SPICATEAM firmamızın müşterilerine sunduğu avantajlar şu şekilde sıralanabilir:

Yüksek Hızda Teslimat

Kat edilen mesafe ne kadar büyük olursa diğer taşımacılık türleri ile o kadar fazla zamana ihtiyacınız olacaktır. Acil ihtiyaçlar söz konusu olduğunda yüksek hızda teslimat avantajı sunan havayolu taşımacılığı en iyi çözümdür. 

Güvenilir Hizmet

Teslimat ve ulaşım rotası göz önüne alındığında havayolu taşımacılığı en güvenli ulaşım taşımacılık türlerinden biridir. Pahalı, hafif ve çabuk bozulan eşyaların havayolu ile gönderilmesi oldukça uygundur. 

Kısa Teslim Süresi

Diğer ulaşım araçlarının erişiminin olmadığı yerlere ulaşabilen havayolu taşımacılığı hızlı bir ulaşım yöntemi olduğunda malların teslim süresi de oldukça kısa olacaktır. 

Varış Ve Kalkış Saatlerinde Tutarlılık

Dağ, nehir, vb. hızı etkileyebilecek herhangi bir engel olmadığından direkt bir güzergah üzerinden kalkış ve varış yapılmaktadır. Belirtilen saatlerde uçuşlar gerçekleşir ve ürünlerinizin zamanında teslim süresini takip edebilirsiniz. 

Uluslararası Nakliye Konusunda Geniş Ağ

SPICATEAM firması olarak dünyanın her yerinden ülkenin havayolu anlaşmalarına dahil olarak işletmelerin daha fazla müşteriye ulaşabilmesine yardımcı oluyoruz.

Yüksek Kullanılabilirlik

Firmamızın yük teslimi için yaptığı uçuş sayısı oldukça fazladır. Bu gün en çok talep edilen ulaşım araçlarından biri olan havayolu taşımacılığı için firmamızdan taleplerinize hızlı bir şekilde yanıt alabilirsiniz.

Havayolu taşımacılığının avantajları olduğu kadar elbette dezavantajları da vardır. Pahalı hizmet ve sınırlı kapasite ise havayolu taşımacılığının dezavantajları olarak sayılabilir. Olumsuz hava koşullarında uçuşlar ertelenebilir ve sevkiyat birkaç saat veya gün gecikebilir. Bu tür durumlarda firmamız önceden bilgilendirme yaparak sizlere gerekli yönlendirmeleri yapacaktır. 

Havayolu Taşımacılığı Çeşitleri

Havayolu taşımacılığı yöntemi ile taşınan yüklerin türüne göre taşımacılık türü de farklılık gösterebiliyor. Havayolu taşımacılığı ile taşınan yükler arasında bozulabilir veya küçük hacimli ürünler, canlı hayvanlar, değerli eşyalar, canlı organ taşıma, acil teslimat gerektiren durumlar, ilaç ve tehlikeli madde sayılabilir. Taşınan yük veya malın türüne bağlı olarak havayolu taşımacılığı çeşitleri şu şekilde sıralanabilir:

Genel kargolar: Tekstil ürünleri başta olmak üzere taşınırken özel dikkat istemeyen, canlı hayvan, tehlikeli madde ve bozulabilir gıda kategorisini dışında kalan türleri içerisine alır. 

Özel kargolar: Taşımacılık sürecinin tamamında özel işlem ve takip gerektiren kargo türüdür. Havayolu taşımacılığı söz konusu olduğunda özel kargo hizmetlerine talebin fazla olduğu gözlenir. Canlı hayvanlar, ıslak, ağır ve değerli kargolar, kaybolma tehlikesi olan kargolar ve cenaze kargoları özel kargo hizmetleri arasındadır. 

Diğer kargolar: Özel etiketleme, paketleme ve yükleme işlemleri gerektiren kargo hizmetleridir. İşletmeniz için nakliye yöntemi olarak havayolu taşımacılığını kullanmayı düşünüyorsanız firmamızdan fiyat teklif alabilirsiniz. 

Tehlikeli madde kargoları: Yüksek riskli grupta değerlendirilen tehlikeli madde kargolarının ulaşması gereken adrese herhangi bir sorun yaşanmadan, güvenli ve hızlı bir şekilde ulaşım süreci geçirmesi konusunda uzman ekip ve deneyimli kadrosu ile hizmet veren SPICATEAM firmamıza güvenebilirsiniz. 

Havayolu Taşımacılık Hizmeti

SPICATEAM firmamız havayolu taşımacılığı hizmetleri ile yerli ve yabancı firmaların kargo ihtiyaçlarını havayolu taşımacılığı hizmeti ile gidermede lider sağlayıcı bir firmadır. Ürününüzü güvence altına almanızı sağlayan havayolu taşımacılığı hizmetlerimizde fiyatlandırma modellerimiz zaman kısıtlamanıza ve bütçenize göre seçenekler sunar. 

Önceliği kargo ve yükün taşımacılığı olan havayolu şirketleri ile bir kıtadan diğerine mal taşımak mümkündür. Firmamızdan uluslararası havayolu taşımacılığı hizmeti alarak hızlı teslimat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Havayolu taşımacılığı konusunda detaylı bilgi almak için SPICATEAM telefon numarası veya Whatsapp hattını kullanabilirsiniz. 

Havayolu Taşımacılık Hizmetinin Özellikleri

Taşımacılık endüstrisinde birinci sınıf hava taşımacılığı hizmetleri sunan, deneyimli küresel sağlayıcı firmalardan SPICATEAM firmamız bilgi ve deneyimleri ile sizin için tüm süreci kolaylaştırıyor. Belirli nakliye acenteleri ile görüşülebilir veya fiyat teklifi alınabilir. Ancak köklü ve deneyimli şirketlerin en iyi çözümü sunacağını unutmamak gerekir. 

Havayolu taşımacılığı uygun, güvenilir ve hızlı ulaşım hizmetleri sunar. Pahalı ve hassas ürünleri taşımanın en ucuz yolu olarak kabul edilir. Bir ürünün acilen sevk edilmesi gerekiyorsa uzun mesafeler için idealdir. Diğer taşımacılık türlerine göre her yere kolaylıkla erişebilir. Neredeyse tüm dünyayı kapsayan geniş bir havayolu ağı vardır. 

İthalat ve ihracat söz konusu olduğunda ürününüzün özelliğine uygun taşımacılık türünde hizmet almak için SPICATEAM’i tercih edebilirsiniz. Havayolu taşımacılığının sizin için doğru bir seçim olduğuna karar verdiyseniz firmamızın avantajlı fiyat tekliflerini değerlendirebilirsiniz.